Hirmondo
Hirdetés
Hirdetés

Medvetámadás Szárazajta mellett

Medvetámadás Szárazajta mellett Kovászna megye

Emberre támadt szerdán délben a medve Szárazajta és Zalánpatak között. A juhászt a hátán, lábán és a felkarján harapta meg a nagyvad, az élete nincs veszélyben – tudtuk meg.

Medvetámadás történt szerda délben Kovászna megyében Az idei második medvetámadásról a Kovászna megyei tűzoltóság megbízott vezetője Daniel Predicioiu tájékoztatott. Az 57 éves áldozathoz szerda délben riasztották a készenléti felügyelőség egységeit, akik a megyei kórház sürgősségi osztályára szállították a férfit.

Január végén Bölön térségében egy férfit az arcán harapott össze a nagyvad, az áldozatot azonnal Brassóba szállították kórházi ellátásra.

A tűzoltóság sajtótájékoztatóján jelen levő prefektus, Ráduly István fokozott elővigyázatosságra intett minden erdőn-mezőn járó személyt.

Fotó: Tuchiluș Alex (képünk illusztráció)

Hirdetés
Hirdetés
Névtelen hozzászólás