Marilyn Monroe székely felfedezőjére emlékeznek
A ki tudja hány férfi fantáziáját megmozgató Marilyn Monroe-ról bizonyára sokan hall...
A Székely Hírmondó terjesztését szeptember 1-jétől új csapat vette kézbe. Tudjuk, az utóbbi időben akadtak gondok a lapkézbesítés terén, remélhetőleg ezeket mielőbb orvosolni tudjuk, ezen dolgozunk. Addig is annak érdekében, hogy a jövőben zökkenőmentesen tudjuk eljuttatni postaládájába kedvenc napilapját, kérjük, legkésőbb az adott hónap utolsó napjáig rendelje meg a Székely Hírmondót a következő hónapra.
További jó hírrel is tudunk szolgálni: szeptember 12-től újra megnyitjuk sepsiszentgyörgyi ügyfélszolgálatunkat a Csíki u. 7. sz. alatt, ahol hétköznap 8 és 16 óra között állunk rendelkezésükre: apróhirdetést adhatnak fel, lapokat, folyóiratokat rendelhetnek meg, de minden téren igyekszünk a segítségükre lenni. A kézdivásárhelyi ügyfélszolgálat változatlanul a Függetlenség u. 1. sz. alatt működik ugyancsak 8 és 16 óra között.
Amennyiben a Székely Hírmondót többször is késve vagy netán egyáltalán nem kapja kézbe, kérjük, hívja bizalommal a 0728.048.136-os telefonszámot.
A Prima Press Kft. terjesztési osztálya nevében:
Balogh Kinga
Muenzner emellett az Alkaloidban progresszív metalt, az Eternity’s End-ben power metalt játszik, míg szólóalbumain legfőképp a neoklasszikus jelzővel illetett metalgitározás hallható. 2008 és 2014 között a németországi technikás death metal egyik fő zászlóvivőjének számító Obscurában játszott, amellyel két albumot is rögzített (Cosmogenesis 2009, Omnivium 2011), ám az utóbbi megjelenését követő több hónapos turnézás közben a bal kezében kialakult fokális disztónia (kóros izom-összehúzódás – szerk.) majdnem véget vetett zenészkarrierjének. Hosszas kezelést követően állapota javult, ám az intenzív turnézást egy időre nem vállalta, ezért 2014-ben távozott a csapatból. Teljes felépülését azonban mi sem bizonyítja jobban, mint hogy néhány hete ismét a techo-death banda sorait erősíti.
A Path Of The Hero kitűnően szól, hiszen Muenzner sok pályatársával ellentétben nem dobgéppel, basszusprogrammal és egyéb plasztikcsodákkal teletűzdelt gagyi produkciót tett le az asztalra, hanem elsőrangú muzsikusgárdával rögzítette a kilenc szerzeményt. Közülük kiemelném a társproducerként, illetve a keverésért is felelős Hannes Grossmann dobos teljesítményét. A Johann Sebastian Bach szellemét gyakran megidéző, igéző dallamokkal operáló neoklasszikus szerzemények mellett jazzes–fúziós dal (Deep Space #11), illetve egy Jason Becker-hangulatú Liszt Ferenc-feldolgozás (Nocturne) is hallható a modern metalgitározásról mindent tudó Christian Muenzner legfrissebb szólóalbumán.