Szenzációsan teljesített ősszel a KSE focicsapata
Az idény elején Rancz Lajos, a Kézdivásárhelyi SE elnöke az első négy hely egyikét c...
A Székely Hírmondó terjesztését szeptember 1-jétől új csapat vette kézbe. Tudjuk, az utóbbi időben akadtak gondok a lapkézbesítés terén, remélhetőleg ezeket mielőbb orvosolni tudjuk, ezen dolgozunk. Addig is annak érdekében, hogy a jövőben zökkenőmentesen tudjuk eljuttatni postaládájába kedvenc napilapját, kérjük, legkésőbb az adott hónap utolsó napjáig rendelje meg a Székely Hírmondót a következő hónapra.
További jó hírrel is tudunk szolgálni: szeptember 12-től újra megnyitjuk sepsiszentgyörgyi ügyfélszolgálatunkat a Csíki u. 7. sz. alatt, ahol hétköznap 8 és 16 óra között állunk rendelkezésükre: apróhirdetést adhatnak fel, lapokat, folyóiratokat rendelhetnek meg, de minden téren igyekszünk a segítségükre lenni. A kézdivásárhelyi ügyfélszolgálat változatlanul a Függetlenség u. 1. sz. alatt működik ugyancsak 8 és 16 óra között.
Amennyiben a Székely Hírmondót többször is késve vagy netán egyáltalán nem kapja kézbe, kérjük, hívja bizalommal a 0728.048.136-os telefonszámot.
A Prima Press Kft. terjesztési osztálya nevében:
Balogh Kinga
A FIFPro honlapján kedden megjelent közlemény szerint Algéria, Kína, Líbia, Szaúd-Arábia, Románia, Törökország, továbbá a görög másodosztály szerepel a feketelistán, mivel ezekben a bajnokságokban rendszeresen és széles körben megsértik a futballistákkal kötött szerződéseket. Romániában és Törökországban régóta fennálló és visszatérő probléma, hogy több klub szerződésszegést követ el, és gyakran elmaradnak a fizetések. A játékosok csupán a „véget nem érő” hatósági eljárásokban bízhatnak, ám a példák többsége azt mutatja, hogy csak alig, vagy egyáltalán nem kapnak kártérítést.
A görög másodosztályban a klubok gyakran halmoznak fel jelentős mértékű adósságot, majd megszűnnek. Az elmúlt két évben a legtöbben Görögországból fordultak a nemzetközi szövetség (FIFA) játékosvédelmi alapjához a kifizetetlen bérük miatt. Algériában, Kínában és Szaúd-Arábiában is visszatérő probléma a fizetések elmaradása. Líbiával kapcsolatban a FIFPrót egyre jobban aggasztja az országban rekedt külföldi játékosok növekvő száma, mert az őket alkalmazó klubok nem hajlandók benyújtani a távozásukhoz szükséges dokumentumokat.