Tizenötmillió eurós fejlesztés folyamata indul be a Sepsi Ipari Parkban
Rekord értékű, további befektetőket is vonzó beruházás megvalósítása veszi kezdetét ...
A Székely Hírmondó terjesztését szeptember 1-jétől új csapat vette kézbe. Tudjuk, az utóbbi időben akadtak gondok a lapkézbesítés terén, remélhetőleg ezeket mielőbb orvosolni tudjuk, ezen dolgozunk. Addig is annak érdekében, hogy a jövőben zökkenőmentesen tudjuk eljuttatni postaládájába kedvenc napilapját, kérjük, legkésőbb az adott hónap utolsó napjáig rendelje meg a Székely Hírmondót a következő hónapra.
További jó hírrel is tudunk szolgálni: szeptember 12-től újra megnyitjuk sepsiszentgyörgyi ügyfélszolgálatunkat a Csíki u. 7. sz. alatt, ahol hétköznap 8 és 16 óra között állunk rendelkezésükre: apróhirdetést adhatnak fel, lapokat, folyóiratokat rendelhetnek meg, de minden téren igyekszünk a segítségükre lenni. A kézdivásárhelyi ügyfélszolgálat változatlanul a Függetlenség u. 1. sz. alatt működik ugyancsak 8 és 16 óra között.
Amennyiben a Székely Hírmondót többször is késve vagy netán egyáltalán nem kapja kézbe, kérjük, hívja bizalommal a 0728.048.136-os telefonszámot.
A Prima Press Kft. terjesztési osztálya nevében:
Balogh Kinga
O’Leary szerint az emberek a jövőben a hétköznapi költségeik emelkedésének ellenére is sokat fognak repülni, ám leszögezte: a 0,99, vagy éppen a 9,99 eurós jegyárakat elfelejthetik, drágulás jön.
Miként a Ryanair jegyek ára, úgy a többi légitársaságé is emelkedni fog, O’Leary szerint a járatok számának csökkenése nem várható, ellenben az utasok inkább húznak majd az olcsóbb jegyek felé, és azok is a fapados mellett döntenek, akik eddig nem.
A repülőjegyek olcsóbbá válása az utóbbi két évtizedben növelte a repülőutak és a repülőgépek számát is a reptereken. Sikert könyveltek az olyan légitársaságok, mint a Ryanair, az Easyjet, a Vueling és a Wizz Air.
A kereskedelmi célú légi járatok jelenleg a globális CO2-kibocsátás mintegy 2,4 százalékáért felelnek, számos kampány mondja ki: ideje áttérni a vasúti és közúti utazásra. O’Leary szerint a közúti közlekedés és a hajózás nagyobb mértékben járul hozzá a CO2-kibocsátáshoz, mint a repülés, és hozzátette, hogy a Ryanair éppen takarékosabb repülőgépekbe fektet.
O’Leary kitért a jelenleg globális problémának tekinthető reptéri káoszra. Szerinte a Ryanair jól vizsgázott: már tavaly novemberben megkezdte a légiutas-kísérők és pilóták felvételét és képzését, így járataiknak csak 0,3 százalékát törölték, ellenben a British Airways 3,5, és az Easyjet 2,8 százalékos arányával.
Közölte: reméli hogy a brit repülőterek problémái jövő nyárra megoldódnak, de a Brexit továbbra is kihívást jelenthet a személyzet toborzása során. Szerinte az Egyesült Királyság következő miniszterelnökének az EU-val egyfajta szabadkereskedelmi megállapodás aláírását kéne elérnie, és engedni kéne a munkaerő szabad mozgását.
(Euronews)
Halistennek en meg akkor kiutaztam magam, mikor 1 (Egy) euros jegyek is voltak. hahahaha