Az év úti célja lehet több székelyföldi település
Több székelyföldi település, illetve célpont is esélyes a döntőbe kerülésre. Január ...
A Székely Hírmondó terjesztését szeptember 1-jétől új csapat vette kézbe. Tudjuk, az utóbbi időben akadtak gondok a lapkézbesítés terén, remélhetőleg ezeket mielőbb orvosolni tudjuk, ezen dolgozunk. Addig is annak érdekében, hogy a jövőben zökkenőmentesen tudjuk eljuttatni postaládájába kedvenc napilapját, kérjük, legkésőbb az adott hónap utolsó napjáig rendelje meg a Székely Hírmondót a következő hónapra.
További jó hírrel is tudunk szolgálni: szeptember 12-től újra megnyitjuk sepsiszentgyörgyi ügyfélszolgálatunkat a Csíki u. 7. sz. alatt, ahol hétköznap 8 és 16 óra között állunk rendelkezésükre: apróhirdetést adhatnak fel, lapokat, folyóiratokat rendelhetnek meg, de minden téren igyekszünk a segítségükre lenni. A kézdivásárhelyi ügyfélszolgálat változatlanul a Függetlenség u. 1. sz. alatt működik ugyancsak 8 és 16 óra között.
Amennyiben a Székely Hírmondót többször is késve vagy netán egyáltalán nem kapja kézbe, kérjük, hívja bizalommal a 0728.048.136-os telefonszámot.
A Prima Press Kft. terjesztési osztálya nevében:
Balogh Kinga
[reklam[
A romániai válaszadók többsége elégedetten nyilatkozott arról, hogy lakhelyén, családi otthonában végezheti azt a munkát, amit korábban vagy egy ideig hivatali környezetben végzett. A felmérésből készült tanulmány a távmuka (teleworking) előnyeire és hátrányaira is rávilágít.
Az otthon, illetve interneten otthonról dolgozó romániai munkavállalók 75 százaléka a munkatársak közelségét, a közvetlen beszédkapcsolatot, a közösségi együttlétet hiányolja, 40 százalék nehezen tudta rendszeresíteni a megfelelő munkaütemet, főleg összpontosítási nehézségeik adódtak. A válaszadók csupán 13 százalékának volt vagy van kellő tágas tere, szobája a zavartalan munkavégzéshez, 50 százalék legtöbbször a lakás ebédlőjében dolgozik, ahol több tagú család esetén gyakoriak vagy folyamatosak a figyelemelterelő és zavaró tényezők.
A hátrányok dacára a megkérdezettek több mint 50 százaléka képes volt megtartania a munkavégzési hatékonyságát, 23 százalék pedig erősítette, növelte a teljesítményét. A válaszadók 44 százalékánál az otthoni munkavégzés kifejezetten jót tett a szakmai, hivatásbeli tevékenység és a magánélet egyensúlya szempontjából.
(bl)