Én is a recessziót vetítettem elé…A történelem folyamán SOHA nem volt a járványoknak pozitív következménye gazdaságilag.Miért pont most lenne?Most kb.olyan periodusban vagyunk mint egy autó amiből kifogy a benzin…azt először be kell tolni a kúthoz!
A Székely Hírmondó terjesztését szeptember 1-jétől új csapat vette kézbe. Tudjuk, az utóbbi időben akadtak gondok a lapkézbesítés terén, remélhetőleg ezeket mielőbb orvosolni tudjuk, ezen dolgozunk. Addig is annak érdekében, hogy a jövőben zökkenőmentesen tudjuk eljuttatni postaládájába kedvenc napilapját, kérjük, legkésőbb az adott hónap utolsó napjáig rendelje meg a Székely Hírmondót a következő hónapra.
További jó hírrel is tudunk szolgálni: szeptember 12-től újra megnyitjuk sepsiszentgyörgyi ügyfélszolgálatunkat a Csíki u. 7. sz. alatt, ahol hétköznap 8 és 16 óra között állunk rendelkezésükre: apróhirdetést adhatnak fel, lapokat, folyóiratokat rendelhetnek meg, de minden téren igyekszünk a segítségükre lenni. A kézdivásárhelyi ügyfélszolgálat változatlanul a Függetlenség u. 1. sz. alatt működik ugyancsak 8 és 16 óra között.
Amennyiben a Székely Hírmondót többször is késve vagy netán egyáltalán nem kapja kézbe, kérjük, hívja bizalommal a 0728.048.136-os telefonszámot.
A Prima Press Kft. terjesztési osztálya nevében:
Balogh Kinga
Négyszer többen vesztették el munkahelyeiket a koronavírus-járvány miatt tavaly, mint a 2009-ben, az egész világot sújtó gazdasági világválság után – derül ki a Nemzetközi Munkaügyi Szervezet jelentéséből. A járvány miatt bevezetett korlátozások a világ összes munkaórájának csaknem 9 százalékát törölték el: ez 255 millió teljes munkaidős állásnak felel meg, amely négyszer rosszabb szám, mint amennyit a több mint egy évtizede beütött gazdasági világválság okozott.
“Ez legsúlyosabb válság a munka világában az 1930-as Nagy Gazdasági Világválság óta” – fogalmazott a szervezet főigazgatója. “A válság következtében hatalmas veszteségeket szenvedett el a munkaerőpiac – a jövedelemtámogatás előtt ez az összeg 3,7 billió amerikai dollárra tehető, ami a világ GDP-jének a 4,4 százalékát jelenti. Ez egy hihetetlenül magas szám” – mondta Guy Ryder.
A Nemzetközi Munkaügyi Szervezet, vagyis az ILO adatai szerint a válság a nőket és a fiatalokat érintette legsúlyosabban – az ágazatok közül pedig a kiskereskedelem, a feldolgozóipar, illetve a vendéglátóipar szenvedték a legnagyobb károkat. A főigazgató szerint a fellendülés még bizonytalan.
Én is a recessziót vetítettem elé…A történelem folyamán SOHA nem volt a járványoknak pozitív következménye gazdaságilag.Miért pont most lenne?Most kb.olyan periodusban vagyunk mint egy autó amiből kifogy a benzin…azt először be kell tolni a kúthoz!
Milyen fellendulesrol okoskodnak, meg csak lejto elejen vagyunk !
Mekkora nagy felfedezes , ezt mar egy eve egy kommentemben elmeseltem es akkor mindenki rohogo gorcsot kapott, na hajra most lehet sirnankozni!