Barót önkormányzatának támogatásával felújították a Köpec és Köpecbánya között található egykori Géza-bánya vagy, ahogy a kommunista időszakban nevezték, a November 7. bánya bejáratát.
„Ez az egyetlen köpecbányai megmaradt bányabejárat” – mondta nemrég Nanicsák-Tókos Dávid, a köpeci Bányászati Magángyűjtemény alapítója és létrehozója, aki fiatal kora ellenére a legnagyobb lelkesedéssel és szenvedéllyel gondozza, gyűjti a még megmaradt erdővidéki bányászrelikviákat.
Ezt a bányát 1947-ben nyitották Kolumbán Géza birtokán, innen eredt a neve, de ennek a bányának a nevéhez fűződik a legnagyobb erdővidéki bányaszerencsétlenség emléke is.
„A régi Zeyk-bánya térképének a November 7. bánya új térképével való topográfiai egyeztetésből eredő pontatlanság miatt katasztrofális vízbetörés következett be, a bányaüzem történetében páratlan bányaszerencsétlenséget okozva” – olvasható a Kisgyörgy Zoltán – dr. Vajda Lajos szerzőpáros által írt, Köpecbánya 1872–1972 című könyvben. A szerencsétlenség 1951-ben történt. Az akkor elhunyt bányászok a köpeci temetőben, egymás mellett nyugszanak, sírjukat egyébként szintén a baróti önkormányzat újíttatta fel.