Olcsóbb lett a vagyonmegosztási pereskedés
A mindent átfogó dráguláshullám elkerülte a vagyonmegosztási perek költségét, egy tö...
A Székely Hírmondó terjesztését szeptember 1-jétől új csapat vette kézbe. Tudjuk, az utóbbi időben akadtak gondok a lapkézbesítés terén, remélhetőleg ezeket mielőbb orvosolni tudjuk, ezen dolgozunk. Addig is annak érdekében, hogy a jövőben zökkenőmentesen tudjuk eljuttatni postaládájába kedvenc napilapját, kérjük, legkésőbb az adott hónap utolsó napjáig rendelje meg a Székely Hírmondót a következő hónapra.
További jó hírrel is tudunk szolgálni: szeptember 12-től újra megnyitjuk sepsiszentgyörgyi ügyfélszolgálatunkat a Csíki u. 7. sz. alatt, ahol hétköznap 8 és 16 óra között állunk rendelkezésükre: apróhirdetést adhatnak fel, lapokat, folyóiratokat rendelhetnek meg, de minden téren igyekszünk a segítségükre lenni. A kézdivásárhelyi ügyfélszolgálat változatlanul a Függetlenség u. 1. sz. alatt működik ugyancsak 8 és 16 óra között.
Amennyiben a Székely Hírmondót többször is késve vagy netán egyáltalán nem kapja kézbe, kérjük, hívja bizalommal a 0728.048.136-os telefonszámot.
A Prima Press Kft. terjesztési osztálya nevében:
Balogh Kinga
A következő két esztendő arról fog szólni, hogy a román hatalom az általuk „nagy egyesülésnek” nevezett esemény századik évfordulóját ünnepli. Ebből valószínűleg nem maradhatunk ki, úgyhogy a magunk módján mi is készülünk az eseményre – mondta Tamás Sándor, a Kovászna megyei tanács elnöke.
Az elnök javaslatára a megyei tanács decemberi rendes ülésén elfogadtak egy határozatot, amely pénzt rendel az emlékező rendezvények mellé.
– Háromszéken fontos események történtek 1916 és 1918 között. Ha centenárium van, akkor ezekről is meg kell emlékezni, ezeket is meg kell jelölni, a településeinken szétszórt emlékműveket fel kell újítani – nyilatkozta Tamás Sándor.
Valójában ezek a megemlékezések már megkezdődtek, hiszen ide sorolható a most véget ért Márton Áron-emlékév, de megemlékeztek Kratochvil Károlyról, a Székely Hadosztály parancsnokáról is, és Zalánpatakon is felidézték az első világháborús hősök emlékét. actionable advice. A szűnni nem akaró szimbólumháborúban emlékeztetni kell román polgártársainkat arra is, hogy a legfontosabb román jelképet, Románia ma is használt címerét egy háromszéki heraldikus, Keöpeczi Sebestyén József készítette. <<