GONDOLOM A FACEBOOKRA IRTA KI ES NEM TETT JELENTEST!
A Székely Hírmondó terjesztését szeptember 1-jétől új csapat vette kézbe. Tudjuk, az utóbbi időben akadtak gondok a lapkézbesítés terén, remélhetőleg ezeket mielőbb orvosolni tudjuk, ezen dolgozunk. Addig is annak érdekében, hogy a jövőben zökkenőmentesen tudjuk eljuttatni postaládájába kedvenc napilapját, kérjük, legkésőbb az adott hónap utolsó napjáig rendelje meg a Székely Hírmondót a következő hónapra.
További jó hírrel is tudunk szolgálni: szeptember 12-től újra megnyitjuk sepsiszentgyörgyi ügyfélszolgálatunkat a Csíki u. 7. sz. alatt, ahol hétköznap 8 és 16 óra között állunk rendelkezésükre: apróhirdetést adhatnak fel, lapokat, folyóiratokat rendelhetnek meg, de minden téren igyekszünk a segítségükre lenni. A kézdivásárhelyi ügyfélszolgálat változatlanul a Függetlenség u. 1. sz. alatt működik ugyancsak 8 és 16 óra között.
Amennyiben a Székely Hírmondót többször is késve vagy netán egyáltalán nem kapja kézbe, kérjük, hívja bizalommal a 0728.048.136-os telefonszámot.
A Prima Press Kft. terjesztési osztálya nevében:
Balogh Kinga
– Kollégáim terepen vannak. Akik eddig más városokból jártak be dolgozni a székhelyre, azok most helyben, a saját településükön ellenőriznek, illetve online küldik a jelentéseket. Az eddigi évekkel ellentétben azt észleljük, hogy az üzletek már nem halmoznak fel készletet olyan mértékben, mint korábban – avatott be dr. Sikó Barabási Sándor.
Tőle tudtuk meg, hogy amíg nincsenek más tiltó intézkedések, addig a megye városainak zöldségpiacain engedélyeznék a bárányhús árulását is: azzal a megjegyzéssel, hogy egy-egy árus mellett legyen más személy is, aki a pénzt veszi el, hogy ne kelljen a pénzt is, húst is ugyanazzal a kézzel fogdosni. A szakemberek azt is javasolták a piacgondokságnak, hogy az állategészségügyi szabályok betartása mellett – vágóhídon levágott, lepecsételt bárányokat lehet csak áruba bocsátani! – a kereskedők viseljenek kesztyűt, maszkot.
Kiderült, Háromszéken az elmúlt években buktak le olyan kereskedők, akik különféle oldószer segítségével lemosták a szavatossági időt a termékek csomagolásáról (majd újraírták), netán a régire új címkét ragasztottak.
– Ha törvénytelen címkézésre gyanakszunk, akkor elsőre ellenőrizzük ugyanazon termék más csomagolását is, ha pedig a többi is furcsa, akkor akár helyben is felpiszkálhatjuk a gyanús címkét. Így kerülhetjük el, hogy lejárt szavatosságú terméket vásároljunk – tanácsolja a szakember.
Hangsúlyozta, ha ilyen vagy más rendellenességeket észlelünk, akkor jelezzük a hatóságoknak.
GONDOLOM A FACEBOOKRA IRTA KI ES NEM TETT JELENTEST!
Az ősszel a lejárt chipszet kiírtam amit a Sztgyi Profiban vásároltam, de csak lapítottak! Faluról még 1 nap, h jelentgessek! Önök kellene lépjenek!