Nem a jutalomért, hanem az adás öröméért lelkesednek a gyermekek
Ötödik alkalommal hirdette meg a Máltai Szeretetszolgálat sepsiszentgyörgyi szerveze...
A Székely Hírmondó terjesztését szeptember 1-jétől új csapat vette kézbe. Tudjuk, az utóbbi időben akadtak gondok a lapkézbesítés terén, remélhetőleg ezeket mielőbb orvosolni tudjuk, ezen dolgozunk. Addig is annak érdekében, hogy a jövőben zökkenőmentesen tudjuk eljuttatni postaládájába kedvenc napilapját, kérjük, legkésőbb az adott hónap utolsó napjáig rendelje meg a Székely Hírmondót a következő hónapra.
További jó hírrel is tudunk szolgálni: szeptember 12-től újra megnyitjuk sepsiszentgyörgyi ügyfélszolgálatunkat a Csíki u. 7. sz. alatt, ahol hétköznap 8 és 16 óra között állunk rendelkezésükre: apróhirdetést adhatnak fel, lapokat, folyóiratokat rendelhetnek meg, de minden téren igyekszünk a segítségükre lenni. A kézdivásárhelyi ügyfélszolgálat változatlanul a Függetlenség u. 1. sz. alatt működik ugyancsak 8 és 16 óra között.
Amennyiben a Székely Hírmondót többször is késve vagy netán egyáltalán nem kapja kézbe, kérjük, hívja bizalommal a 0728.048.136-os telefonszámot.
A Prima Press Kft. terjesztési osztálya nevében:
Balogh Kinga
Az erdővidéki Turul Motoros Klub szervezésében idén már a 15. találkozót tartották a kétkerekű járgányok szerelmesei, akik szombaton először Barót központjában gyülekeztek, majd leírva egy tiszteletkört a városban, a Hatod alatti Setétpatak panzióhoz gurultak.
Gergely Lászlótól, az erdővidéki klub elnökétől megtudtuk, a találkozóra minden székelyföldi motoros klubtól és Magyarországról is érkeztek résztvevők (csaknem kétszázan összesen). A közös beszélgetések, szórakozás mellett különböző díjakat is osztottak, többek között a legrégebbi és a leghangosabb motor tulajdonosának, a legidősebb motorosnak és így tovább.
– Ez kölcsönös dolog, mi is meghívjuk őket, aztán ők is visszahívnak minket találkozóikra – mondta Gergely László a motorosok már hagyományossá vált együttléteiről.
A Turul Motoros Klubnak jelenleg 14 tagja van, a „felvételi” belső szabályok szerint történik, jellemzően 35 éven felüliek jelentkeznek inkább, a fiatalok többnyire még „szabadon” szeretnek motorozni. Baróton mintegy 180 motorbiciklit tartanak nyilván a robogókkal együtt, gondjuk a tulajdonosoknak az, hogy a helyi műszaki vizsgáztatásra még nem sikerült megoldást találniuk.