Ahhoz nem kell 5G.
A Székely Hírmondó terjesztését szeptember 1-jétől új csapat vette kézbe. Tudjuk, az utóbbi időben akadtak gondok a lapkézbesítés terén, remélhetőleg ezeket mielőbb orvosolni tudjuk, ezen dolgozunk. Addig is annak érdekében, hogy a jövőben zökkenőmentesen tudjuk eljuttatni postaládájába kedvenc napilapját, kérjük, legkésőbb az adott hónap utolsó napjáig rendelje meg a Székely Hírmondót a következő hónapra.
További jó hírrel is tudunk szolgálni: szeptember 12-től újra megnyitjuk sepsiszentgyörgyi ügyfélszolgálatunkat a Csíki u. 7. sz. alatt, ahol hétköznap 8 és 16 óra között állunk rendelkezésükre: apróhirdetést adhatnak fel, lapokat, folyóiratokat rendelhetnek meg, de minden téren igyekszünk a segítségükre lenni. A kézdivásárhelyi ügyfélszolgálat változatlanul a Függetlenség u. 1. sz. alatt működik ugyancsak 8 és 16 óra között.
Amennyiben a Székely Hírmondót többször is késve vagy netán egyáltalán nem kapja kézbe, kérjük, hívja bizalommal a 0728.048.136-os telefonszámot.
A Prima Press Kft. terjesztési osztálya nevében:
Balogh Kinga
A város szóvivője szerint a környéken élők közt is egyre aktívabbak azok, akik hisznek abban a konteóban, miszerint a koronavírus az elsőként Vuhanban bevezetett 5G-technológia eredménye, ám ennek semmiféle tudományos alapja nincs. Az eset nem egyedi, hiszenaz Egyesült Királyságban az elmúlt hetekben több adótornyot is felgyújtottak az 5G ellenzői, sőt Hollandiában is volt már rá példa.
Nem csak teljesen alaptalanok a vádak, de károsak is azokra az emberekre és cégekre nézve, akik és amelyek a szolgáltatásaink folyamatosságára támaszkodnak – hívta fel a figyelmet a Vodafone, a Three, az o2 és az EE pár hete a brit tornyok rongálásakor. Hozzátették, hogy mivel a mérnököket is zaklatták az 5G ellenzői, ezzel fontos hálózat-karbantartási munkálatokat is akadályoztak. A holland kormány biztonságért és antiterrorizmusért felelős hivatala közleményében szintén aggasztó fejleménynek nevezte a gyújtogatásokat, és kiemelték, hogy az ilyen megmozdulások hatással lehetnek a hálózati lefedettségre és a vészhelyzet esetére fenntartott szolgáltatások működésére.
A jelenségre korábban az egészségügyi világszervezet (WHO) is reagált: hivatalos Facebook-oldalukon közölte, hogy tényként kell kezelni, miszerint a koronavírus nem terjed rádiófrekvenciás hullámokkal, mobilhálózatokkal. Az új koronavírus sok olyan országban is jelen van, ahol még nem épült ki 5G-s mobilhálózat. A COVID-19 cseppfertőzéssel terjed, fertőzött ember köhögése és tüsszögése nyomán. Emellett úgy juthat be a szervezetünkbe, ha egy fertőzött felület megérintése után a szemünkhöz, szánkhoz vagy orrunkhoz nyúlunk.
(24.hu)
Ahhoz nem kell 5G.
A koronavirus az valoban nem terjed radiofrekvencias hullamokon, de a lehallgatas es az agymosas az igen !