Akkor egy újabb normális történet ért volna véget a természetben. Fölösleges volt beleavatkozni.
A Székely Hírmondó terjesztését szeptember 1-jétől új csapat vette kézbe. Tudjuk, az utóbbi időben akadtak gondok a lapkézbesítés terén, remélhetőleg ezeket mielőbb orvosolni tudjuk, ezen dolgozunk. Addig is annak érdekében, hogy a jövőben zökkenőmentesen tudjuk eljuttatni postaládájába kedvenc napilapját, kérjük, legkésőbb az adott hónap utolsó napjáig rendelje meg a Székely Hírmondót a következő hónapra.
További jó hírrel is tudunk szolgálni: szeptember 12-től újra megnyitjuk sepsiszentgyörgyi ügyfélszolgálatunkat a Csíki u. 7. sz. alatt, ahol hétköznap 8 és 16 óra között állunk rendelkezésükre: apróhirdetést adhatnak fel, lapokat, folyóiratokat rendelhetnek meg, de minden téren igyekszünk a segítségükre lenni. A kézdivásárhelyi ügyfélszolgálat változatlanul a Függetlenség u. 1. sz. alatt működik ugyancsak 8 és 16 óra között.
Amennyiben a Székely Hírmondót többször is késve vagy netán egyáltalán nem kapja kézbe, kérjük, hívja bizalommal a 0728.048.136-os telefonszámot.
A Prima Press Kft. terjesztési osztálya nevében:
Balogh Kinga
A National Geographic hasonlóan bájos történetről számolt be, aminek főszereplői ezúttal egy füleskuvik és egy kiskacsa. A természetfotós Laurie Wolf floridai háza hátsó kertjében figyelt fel arra, hogy a bagoly által belakott fészekből egyik nap egy aprócska állat kukucskált ki, és bár az első gondolata az volt, hogy a kuvik tojást rakott, nem ez volt a magyarázat a jövevény felbukkanására.
Sötétedéskor az apróság előbújt, és kiderült, hogy valójában egy sárga-fekete kiskacsa.
„Ott ültek egymás mellett. Hihetetlen volt. A mai napig hihetetlen a számomra” – mesélte az amatőr fényképész.
Bár a jelenet megkapó volt, Wolfot aggasztotta, hogy a bagoly megeheti a kiskacsát, ezért szakértőhöz fordult segítségért. Egy helyi állatvédelmi szervezet közölte vele, hogy gondozásba veszik a picit, ha eltudják fogni, ez vezetett a történet szomorú végéhez. A kiskacsa ugyanis kirepült a ládából, amikor Wolfék próbálták őt kivenni, majd a közeli tó felé vette az irányt, és azóta sem látták őt. Az ilyen esetek ugyan nem túl gyakoriak, de tudományosan bizonyított tény egyébként, hogy a karolinai récék jól megélnek a lármás füleskuvik mellett.
(24.hu)
Akkor egy újabb normális történet ért volna véget a természetben. Fölösleges volt beleavatkozni.
Mint a Jancsi meg Juliska mesében?
Na és ha megeszi!?