Gyárfás-kiállítás a Székely Nemzeti Múzeumban
A magyar kultúra napja a sepsiszentgyörgyi Székely Nemzeti Múzeumban sem telik el és...
A Székely Hírmondó terjesztését szeptember 1-jétől új csapat vette kézbe. Tudjuk, az utóbbi időben akadtak gondok a lapkézbesítés terén, remélhetőleg ezeket mielőbb orvosolni tudjuk, ezen dolgozunk. Addig is annak érdekében, hogy a jövőben zökkenőmentesen tudjuk eljuttatni postaládájába kedvenc napilapját, kérjük, legkésőbb az adott hónap utolsó napjáig rendelje meg a Székely Hírmondót a következő hónapra.
További jó hírrel is tudunk szolgálni: szeptember 12-től újra megnyitjuk sepsiszentgyörgyi ügyfélszolgálatunkat a Csíki u. 7. sz. alatt, ahol hétköznap 8 és 16 óra között állunk rendelkezésükre: apróhirdetést adhatnak fel, lapokat, folyóiratokat rendelhetnek meg, de minden téren igyekszünk a segítségükre lenni. A kézdivásárhelyi ügyfélszolgálat változatlanul a Függetlenség u. 1. sz. alatt működik ugyancsak 8 és 16 óra között.
Amennyiben a Székely Hírmondót többször is késve vagy netán egyáltalán nem kapja kézbe, kérjük, hívja bizalommal a 0728.048.136-os telefonszámot.
A Prima Press Kft. terjesztési osztálya nevében:
Balogh Kinga
A könyv megírásának ötlete Rancz Zsolt fejéből pattant ki, aki gyakran botlott bele abba, hogy minőségi reklámokat és marketinganyagokat várnak el tőlük mint kreatív emberektől, és ennek érdekében úgy gondolta, hogy szükség van egy könyvre, amelyben elmagyarázzák az erdélyi vállalkozói közösségnek, hogy a hitelesség és márkaszeretet kiépítésében nem csak ez az egy járható út létezik. A gondolatot követően Rancz Zsolt felkérte György Botondot, hogy legyen társszerző. Kézdivásárhelyen találkoztak először, majd a megbeszélést követően egy közös chatcsoportot hoztak létre, és ott születtek meg az ötletek, majd végül maga a könyv is.
A szerzők a szöveget leginkább felnőtt olvasóknak szánták, mivel kiderült, hogy alapjáraton nem beszélnek túl választékosan, így sok „csúnya” szó is belekerült a kötetbe. De György Botond és Rancz Zsolt könyve végül is a humorra épül, pontosabban arra igyekeztek felhívni az olvasók figyelmét, hogy miként lehet jó, vicces reklámokat készíteni, illetve miért érdemes kilépni a megszokottból.