Bérletrendszer helyett ajándékutalványok Sepsiszentgyörgyön
A sepsiszentgyörgyi Tamási Áron Színháznál jó pár évvel ezelőtt megszüntették a bérletrendszert.
A Székely Hírmondó terjesztését szeptember 1-jétől új csapat vette kézbe. Tudjuk, az utóbbi időben akadtak gondok a lapkézbesítés terén, remélhetőleg ezeket mielőbb orvosolni tudjuk, ezen dolgozunk. Addig is annak érdekében, hogy a jövőben zökkenőmentesen tudjuk eljuttatni postaládájába kedvenc napilapját, kérjük, legkésőbb az adott hónap utolsó napjáig rendelje meg a Székely Hírmondót a következő hónapra.
További jó hírrel is tudunk szolgálni: szeptember 12-től újra megnyitjuk sepsiszentgyörgyi ügyfélszolgálatunkat a Csíki u. 7. sz. alatt, ahol hétköznap 8 és 16 óra között állunk rendelkezésükre: apróhirdetést adhatnak fel, lapokat, folyóiratokat rendelhetnek meg, de minden téren igyekszünk a segítségükre lenni. A kézdivásárhelyi ügyfélszolgálat változatlanul a Függetlenség u. 1. sz. alatt működik ugyancsak 8 és 16 óra között.
Amennyiben a Székely Hírmondót többször is késve vagy netán egyáltalán nem kapja kézbe, kérjük, hívja bizalommal a 0728.048.136-os telefonszámot.
A Prima Press Kft. terjesztési osztálya nevében:
Balogh Kinga
A kézdivásárhelyi Apor Péter Szaklíceumban ma még zajlik a Mesterségek hete. A részletekről az illetékesektől érdeklődtünk.
A Mesterségek hete célja, hogy az egyes szakok által rendezett mini-kiállítások megtekintése, továbbá az oktatókkal és a líceumi diákokkal való beszélgetések által a városi és a környékbeli általános iskolák nyolcadikosai betekintést nyerjenek az Apor Péter Szakközépiskola életébe. „Az autószerelő, agronómia, állategészségügyi, gasztronómia és pincér szakokat mutatjuk be, a látogatók tetszését többek között az nyerte el, hogy nemcsak megkóstolhatják, hanem a gasztronómia szakos végzősök és oktatóik felügyelete alatt el is készíthetik a saját hígpalacsintájukat”, mondta el lapunknak Bardócz Lívia közélelmezés-szakos tanár.
Dezső Vencel intézményvezető hangsúlyozta, ez az első év, hogy ekképpen népszerűsítik a szaklíceumot. „A három éves képzés során szakmát adunk diákjaink kezébe, amellyel boldogulnak a munkaerőpiacon, vagy akár tanulmányaikat is folytathatják. Örömmel nyugtázom, hogy a helyiek mellett a berecki, lemhényi és torjai tanintézményekből is voltak látogatóink”, summázott.
A környék nagyjai mégis a minap arról panaszkodtak,hogy nincsenek szakemberek a környéken! Vannak,csak meg kell fizetni,esetleg tovább kell képezni,hanem húznak külföldre!