Bérletrendszer helyett ajándékutalványok Sepsiszentgyörgyön
A sepsiszentgyörgyi Tamási Áron Színháznál jó pár évvel ezelőtt megszüntették a bérletrendszert.
A Székely Hírmondó terjesztését szeptember 1-jétől új csapat vette kézbe. Tudjuk, az utóbbi időben akadtak gondok a lapkézbesítés terén, remélhetőleg ezeket mielőbb orvosolni tudjuk, ezen dolgozunk. Addig is annak érdekében, hogy a jövőben zökkenőmentesen tudjuk eljuttatni postaládájába kedvenc napilapját, kérjük, legkésőbb az adott hónap utolsó napjáig rendelje meg a Székely Hírmondót a következő hónapra.
További jó hírrel is tudunk szolgálni: szeptember 12-től újra megnyitjuk sepsiszentgyörgyi ügyfélszolgálatunkat a Csíki u. 7. sz. alatt, ahol hétköznap 8 és 16 óra között állunk rendelkezésükre: apróhirdetést adhatnak fel, lapokat, folyóiratokat rendelhetnek meg, de minden téren igyekszünk a segítségükre lenni. A kézdivásárhelyi ügyfélszolgálat változatlanul a Függetlenség u. 1. sz. alatt működik ugyancsak 8 és 16 óra között.
Amennyiben a Székely Hírmondót többször is késve vagy netán egyáltalán nem kapja kézbe, kérjük, hívja bizalommal a 0728.048.136-os telefonszámot.
A Prima Press Kft. terjesztési osztálya nevében:
Balogh Kinga
Az előadás ráébresztett arra, hogy bár a világ ma már szinte összeomlani látszik körülöttünk, az, amiért elődeink küzdöttek, ránk hagytak, ma is eleven emlékként él szívünkben – arról pedig, bármilyen is legyen a helyzet, nem szabad megfeledkeznünk.
A hangszerek megszólalása előtt az előadókat és a közönséget Molnár Imola baróti unitárius lelkésznő köszöntötte, Kökösi Attila szervező pedig a tiszteletes asszony érdemeit emelte ki, amiért volt bátorsága felvállalni azt, hogy az eseménynek a templom helyet adjon. „Ma este nem a koronavírus, hanem a Szent Korona fog ránk hatni” – fogalmazott a koncertsorozat szervezője.
Ennek a gondolatnak a jegyében szólaltak meg a dalok, csendültek fel a nemzeti érzelmeket magasba emelő verssorok. Az előadás végül himnuszaink eléneklésével zárult. A koncerten helybéliek is közreműködtek, a kiváló minőségű hangosítás is egy helybélinek, éspedig Bogyor Attilának volt köszönhető.