A Lúdas Matyival indít a Háromszék Táncszínház
A 2025-ös év első hónapjában a gyerekeké lesz a főszerep a sepsiszentgyörgyi Háromsz...
A Székely Hírmondó terjesztését szeptember 1-jétől új csapat vette kézbe. Tudjuk, az utóbbi időben akadtak gondok a lapkézbesítés terén, remélhetőleg ezeket mielőbb orvosolni tudjuk, ezen dolgozunk. Addig is annak érdekében, hogy a jövőben zökkenőmentesen tudjuk eljuttatni postaládájába kedvenc napilapját, kérjük, legkésőbb az adott hónap utolsó napjáig rendelje meg a Székely Hírmondót a következő hónapra.
További jó hírrel is tudunk szolgálni: szeptember 12-től újra megnyitjuk sepsiszentgyörgyi ügyfélszolgálatunkat a Csíki u. 7. sz. alatt, ahol hétköznap 8 és 16 óra között állunk rendelkezésükre: apróhirdetést adhatnak fel, lapokat, folyóiratokat rendelhetnek meg, de minden téren igyekszünk a segítségükre lenni. A kézdivásárhelyi ügyfélszolgálat változatlanul a Függetlenség u. 1. sz. alatt működik ugyancsak 8 és 16 óra között.
Amennyiben a Székely Hírmondót többször is késve vagy netán egyáltalán nem kapja kézbe, kérjük, hívja bizalommal a 0728.048.136-os telefonszámot.
A Prima Press Kft. terjesztési osztálya nevében:
Balogh Kinga
Csütörtök délután a kézdivásárhelyi Incze László Céhtörténeti Múzeumban nagyszámú érdeklődő jelenlétében nyitották meg a Nagy Mózes Gimnázium V–VIII. osztályos művészeti osztályainak tanév végi tárlatát.
Az esemény nyitóakkordjaként a nyolcadikos diákok verses-zenés összeállítást adtak elő Nagy-Babos Edit tanárnő irányításával, Nagy-Babos Tamás és Pakó László magyar-, illetve zenetanárok közreműködésével. „Megtiszteltetés számunkra, hogy a Nagy Mózes-iskola évről-évre intézményünkben rendezi meg a kiállítást, amely megállja a helyét a hivatásos képzőművészek tárlatai mellett”, hangzott el Dimény Attila múzeumigazgató beszédében.
A folytatásban Mocsáry-Gondos Beáta, a gimnázium igazgatóhelyettese üdvözölte a jelenlévőket a „kis művészek nagy kiállításán”, a végzősök nevében Demeter Dániel mondott köszönetet tanáraiknak, majd Ferencz Éva tanárnő méltatta a Koszta Ervin, Györgyjakab Boróka és Szász Edit által felkészített diákok által vegyes technikával készített százhatvan kiállított alkotást.
Hodor Andrea