hat persze es a korhazba jarjanak aludni az orvosok es a fizetest felvenni.
A Székely Hírmondó terjesztését szeptember 1-jétől új csapat vette kézbe. Tudjuk, az utóbbi időben akadtak gondok a lapkézbesítés terén, remélhetőleg ezeket mielőbb orvosolni tudjuk, ezen dolgozunk. Addig is annak érdekében, hogy a jövőben zökkenőmentesen tudjuk eljuttatni postaládájába kedvenc napilapját, kérjük, legkésőbb az adott hónap utolsó napjáig rendelje meg a Székely Hírmondót a következő hónapra.
További jó hírrel is tudunk szolgálni: szeptember 12-től újra megnyitjuk sepsiszentgyörgyi ügyfélszolgálatunkat a Csíki u. 7. sz. alatt, ahol hétköznap 8 és 16 óra között állunk rendelkezésükre: apróhirdetést adhatnak fel, lapokat, folyóiratokat rendelhetnek meg, de minden téren igyekszünk a segítségükre lenni. A kézdivásárhelyi ügyfélszolgálat változatlanul a Függetlenség u. 1. sz. alatt működik ugyancsak 8 és 16 óra között.
Amennyiben a Székely Hírmondót többször is késve vagy netán egyáltalán nem kapja kézbe, kérjük, hívja bizalommal a 0728.048.136-os telefonszámot.
A Prima Press Kft. terjesztési osztálya nevében:
Balogh Kinga
András Nagy Róbert kórházmenedzser elmondása szerint a mintegy ezer alkalmazottból közel négyszázat oltottak be az új koronavírus ellen, ebbe beletartoznak az orvosok, az asszintesek és a kisegítő személyzet tagjai is.
Dr. Roșu Mátyás orvosigazgató közölte, március 9-10-én 160 orvos kapta meg az oltás első adagját, a második dózist március 30-31-én kapják meg, ezt követően – amennyiben nem lesz számottevő igénylés – az oltópontot bezárják.
Elmondták, az orvosi személyzet beoltása „önkéntes pluszmunkát” jelentett az ebben részt vevő kollégáknak, akik nem kaptak ezért külön juttatást.
Kérdésre válaszolva Roșu Mátyás elmondta, nem tartja indokoltnak a központ nyitva tartását az oltáskampány harmadik szakaszára, helyette inkább a családorvosokat kellene jobban bevonni a folyamatba.
„Ez a központ a kórház közepén van, és nem lenne előnyös, hogy naponta több száz személy járjon be ide. (…) Véleményem szerint, járványtani szempontból nem lenne helyes döntés. (…) Van a városban elegendő helyiség, ahol be lehet adni az oltást. (…) A családorvosok beolthatnák saját pácienseiket, akik hozzájuk feliratkoznak. Szerintem ez fog következni” – fejtette ki az orvosigazgató.
(Agerpres)
hat persze es a korhazba jarjanak aludni az orvosok es a fizetest felvenni.
Szervezetlenség tetőfoka! elejétől nem szabadott volna a kórház közepében szervezni az oltóközpontot, az elért 40 százalékos beoltottság egyáltalán nem érdemel dicséretet, akkor sem ha figyelembe vesszük, hogy sok egészségügyi alkalmazott már átesett a betegségen.
Szomoru, hogy az egeszsegugyben dolgozok egy resze ellenzi az oltast. En nem engednem dolgozni.
ENNYIT ARROL , HOGY MENNYIRE BISZTONSAGOS AZ OLTAS!
Ezt a következtetést hogyan sikerült levonnia?
Sokat elmond ez az adat az egészségügyben dolgozók felelősségéről a betegeik íránt…
A többi 60%-al mi van? Egy része átesett a betegségen, de hányan vannak akik nem és nem is kértek oltást?