Na ne mondja, hogy akkor mindent karban is tartottak.Elég csak az utakra gondolni.
A Székely Hírmondó terjesztését szeptember 1-jétől új csapat vette kézbe. Tudjuk, az utóbbi időben akadtak gondok a lapkézbesítés terén, remélhetőleg ezeket mielőbb orvosolni tudjuk, ezen dolgozunk. Addig is annak érdekében, hogy a jövőben zökkenőmentesen tudjuk eljuttatni postaládájába kedvenc napilapját, kérjük, legkésőbb az adott hónap utolsó napjáig rendelje meg a Székely Hírmondót a következő hónapra.
További jó hírrel is tudunk szolgálni: szeptember 12-től újra megnyitjuk sepsiszentgyörgyi ügyfélszolgálatunkat a Csíki u. 7. sz. alatt, ahol hétköznap 8 és 16 óra között állunk rendelkezésükre: apróhirdetést adhatnak fel, lapokat, folyóiratokat rendelhetnek meg, de minden téren igyekszünk a segítségükre lenni. A kézdivásárhelyi ügyfélszolgálat változatlanul a Függetlenség u. 1. sz. alatt működik ugyancsak 8 és 16 óra között.
Amennyiben a Székely Hírmondót többször is késve vagy netán egyáltalán nem kapja kézbe, kérjük, hívja bizalommal a 0728.048.136-os telefonszámot.
A Prima Press Kft. terjesztési osztálya nevében:
Balogh Kinga
Az öntözéses mezőgazdálkodás általunk eddig ismert, hagyományos formája – a síkságokat átszelő csatornarendszer, amelyből vízpumpák segítségével öntözik a földeket – korszerűtlen és káros a környezetre, mivel hozzájárul a sivatagosodáshoz azzal, hogy a talajból kivonjuk a vizet, amelynek egy része visszakerül ugyan a talajba, de a másik része elpárolog – magyarázta Dan Barna a Digi24 hétfő esti műsorában.
„Az Európai Bizottság nagyon világosan elmondta: ‘nem fogunk pénzt adni olyan rendszerekre, amelyek ahelyett, hogy pozitívan hatnának a környezetre, még nagyobb mértékben károsítják azt’. A megoldást a fejlettebb országokban használt, csőrendszeren keresztül vezetett víz jelenti” – szögezte le Barna. Hozzátette, ez az utóbbi módszer korszerű, gazdaságosabb és környezetkímélőbb.
A kormánynak megoldásokat kell találnia korszerűbb öntözési rendszerek kidolgozására, hangsúlyozta a miniszterelnök-helyettes.
(Agerpres)
Na ne mondja, hogy akkor mindent karban is tartottak.Elég csak az utakra gondolni.
Háhogy a perpetum lopni romák elv szerint, legyen mit újra ellopni.
Az „átkosban” minden megvolt.Miért kellett tönkre vágni mindent?