Minden gyermeknek lesz eszköze.Akik olyan helyen laknak, ahol nincs, jel,azokkal mi lesz?
S ha a pedagógus beteg, akkor se lebzseljen otthon, tanítson online.
A Székely Hírmondó terjesztését szeptember 1-jétől új csapat vette kézbe. Tudjuk, az utóbbi időben akadtak gondok a lapkézbesítés terén, remélhetőleg ezeket mielőbb orvosolni tudjuk, ezen dolgozunk. Addig is annak érdekében, hogy a jövőben zökkenőmentesen tudjuk eljuttatni postaládájába kedvenc napilapját, kérjük, legkésőbb az adott hónap utolsó napjáig rendelje meg a Székely Hírmondót a következő hónapra.
További jó hírrel is tudunk szolgálni: szeptember 12-től újra megnyitjuk sepsiszentgyörgyi ügyfélszolgálatunkat a Csíki u. 7. sz. alatt, ahol hétköznap 8 és 16 óra között állunk rendelkezésükre: apróhirdetést adhatnak fel, lapokat, folyóiratokat rendelhetnek meg, de minden téren igyekszünk a segítségükre lenni. A kézdivásárhelyi ügyfélszolgálat változatlanul a Függetlenség u. 1. sz. alatt működik ugyancsak 8 és 16 óra között.
Amennyiben a Székely Hírmondót többször is késve vagy netán egyáltalán nem kapja kézbe, kérjük, hívja bizalommal a 0728.048.136-os telefonszámot.
A Prima Press Kft. terjesztési osztálya nevében:
Balogh Kinga
Egy vita keretében Sorin Ion elismerte, igazuk van azoknak, akik azt mondják, hogy a hibrid rendszer nem hatékony, sőt ilyen tanítási rendszer hivatalosan nem is létezik. A gyakorlatban azonban nincs mit tenni, alkalmazkodni kell ahhoz, hogy például magas fertőzöttségi ráta esetében a gyerekek egy része az iskolában van, egy része pedig otthonról csatlakozik az órákhoz – hangsúlyozta.
A pandémia tanította leckéket azonban fel lehet majd használni a járvány elmúltával, amikor „ideális esetben minden egyes gyereknek az országban meglesz az elektronikus eszköze, hogy online csatlakozhasson a tanításhoz”.
„Hozzá kell ahhoz szoknunk, hogy az online, sőt a hibrid tanítási módszer is megoldást jelent majd olyan helyzetekben, amikor például a gyermek otthon ül egy hónapig törött lábbal. Eddig az történt, hogy ült otthon, még elkérte néha az osztálytársaktól a házi feladatot. Mostantól fogva azonban az online módszerrel ez a gyermek részt vehet az órákon” – mondta Sorin Ion.
Az államtitkár szerint online iskolát is lehetne létesíteni a krónikus betegségekben szenvedő gyermekek számára, akik hosszú időt töltenek a kórházakban vagy otthon, kezelés alatt.
(Agerpres)
Minden gyermeknek lesz eszköze.Akik olyan helyen laknak, ahol nincs, jel,azokkal mi lesz?
S ha a pedagógus beteg, akkor se lebzseljen otthon, tanítson online.
Ezt már rég tudtuk.Már a kancsi kalóz is megmondta hogy a tanügyet és az egészségügyet is nyereségessé kell tenni.
Szegény gyermekek, nem tudják mivel teszik tönkre a jövőjüket. Az intézményes butítás jól jön a politikusoknak…
Ez sík hülye, vagy mivel még nem hallottunk róla fenyeget az o lae oktatással!😆