A mesterséges intelligencia korában is használjuk a józan eszünket
Ne becsüljük túl a mesterséges és ne becsüljük alá a természetes intelligenciát. A c...
A Székely Hírmondó terjesztését szeptember 1-jétől új csapat vette kézbe. Tudjuk, az utóbbi időben akadtak gondok a lapkézbesítés terén, remélhetőleg ezeket mielőbb orvosolni tudjuk, ezen dolgozunk. Addig is annak érdekében, hogy a jövőben zökkenőmentesen tudjuk eljuttatni postaládájába kedvenc napilapját, kérjük, legkésőbb az adott hónap utolsó napjáig rendelje meg a Székely Hírmondót a következő hónapra.
További jó hírrel is tudunk szolgálni: szeptember 12-től újra megnyitjuk sepsiszentgyörgyi ügyfélszolgálatunkat a Csíki u. 7. sz. alatt, ahol hétköznap 8 és 16 óra között állunk rendelkezésükre: apróhirdetést adhatnak fel, lapokat, folyóiratokat rendelhetnek meg, de minden téren igyekszünk a segítségükre lenni. A kézdivásárhelyi ügyfélszolgálat változatlanul a Függetlenség u. 1. sz. alatt működik ugyancsak 8 és 16 óra között.
Amennyiben a Székely Hírmondót többször is késve vagy netán egyáltalán nem kapja kézbe, kérjük, hívja bizalommal a 0728.048.136-os telefonszámot.
A Prima Press Kft. terjesztési osztálya nevében:
Balogh Kinga
Sokan kifejezték azonban az aggodalmukat, hogy nem minden felhasználó viselkedik megfelelően, illetve jelezték, hogy a kellő biztonság érdekében több fiókot is létrehoznak.
A nyolc és 17 év közötti korosztály 47 százaléka szerint fontos, hogy online is beilleszkedjenek, 61 százalékuk viszont úgy érzi, az internet nyomást gyakorol rájuk, hogy tökéletesnek látszódjanak.
Habár a közösségi média pozitív hatása érzékelhető a fiatalok életében, az olyan negatívumokról sem szabad megfeledkezni, mint például a mentális betegségek megjelenése, az online zaklatások gyakorisága, illetve az önértékelésre és a testképre gyakorolt rossz hatás. Ez különösen a fiatal lányoknál és nőknél jelent problémát.
A megkérdezettek hetede szerint könnyű internetes visszaélés áldozatává válni, ezért 62 százalékuk alaposan odafigyel arra, mit oszt meg.
Mindezek ellenére a válaszadók 49 százaléka érezte úgy, hogy az internetnek kiemelt része van az identitásukban, és a segítségével kevésbé érzik magukat egyedül.
(hirado.hu)