A mesterséges intelligencia korában is használjuk a józan eszünket
Ne becsüljük túl a mesterséges és ne becsüljük alá a természetes intelligenciát. A c...
A Székely Hírmondó terjesztését szeptember 1-jétől új csapat vette kézbe. Tudjuk, az utóbbi időben akadtak gondok a lapkézbesítés terén, remélhetőleg ezeket mielőbb orvosolni tudjuk, ezen dolgozunk. Addig is annak érdekében, hogy a jövőben zökkenőmentesen tudjuk eljuttatni postaládájába kedvenc napilapját, kérjük, legkésőbb az adott hónap utolsó napjáig rendelje meg a Székely Hírmondót a következő hónapra.
További jó hírrel is tudunk szolgálni: szeptember 12-től újra megnyitjuk sepsiszentgyörgyi ügyfélszolgálatunkat a Csíki u. 7. sz. alatt, ahol hétköznap 8 és 16 óra között állunk rendelkezésükre: apróhirdetést adhatnak fel, lapokat, folyóiratokat rendelhetnek meg, de minden téren igyekszünk a segítségükre lenni. A kézdivásárhelyi ügyfélszolgálat változatlanul a Függetlenség u. 1. sz. alatt működik ugyancsak 8 és 16 óra között.
Amennyiben a Székely Hírmondót többször is késve vagy netán egyáltalán nem kapja kézbe, kérjük, hívja bizalommal a 0728.048.136-os telefonszámot.
A Prima Press Kft. terjesztési osztálya nevében:
Balogh Kinga
A lépés után mások bejegyzéseinél egyáltalán nem lehetne látni, hányan kedvelték, csupán néhány kör alakban megjelenített profilképet – ezzel a lájkvadász posztok gyakorlatilag értelmüket vesztenék, és jelentős nyomást venne le azokról a felhasználókról, akiknek túlságosan sokat számít, hányadán áll a számláló. A lájkszámláló elrejtése egyelőre még nem hivatalos, és könnyen lehet, hogy végül mégsem lesz annyira bátor a közösségi óriás, hogy meglépje.
Facebook is working to hide like counts, too!https://t.co/WnUrM12aZg
Tip @Techmeme pic.twitter.com/TdT73wT6A0
— Jane Manchun Wong (@wongmjane) 2019. szeptember 2.
A szándékra utaló jeleket Jane Manchun Wong fejlesztő szúrta ki a Facebook androidos mobilappjának forráskódjában, de még ez is csak annyit enged sejtetni, hogy a közösségi oldal egy belsős tesztkörrel mindenképpen tervez. A TechCrunch kérdésére a Facebook elárulta, hogy valóban gondolkodnak az ötleten, de ez még korántsem jelenti azt, hogy már végleg döntöttek volna a dologgal kapcsolatban.
A közösségi oldal célja egyrészt az, hogy a felhasználók ne egymáshoz hasonlítsák magukat, és a kapott lájkok alapján határozzák meg posztjaik értékét. Az Instagramon egyébként pozitív fogadtatást kapott az ötlet: több mint hét országban tesztelik hónapok óta, hogyan hat a felhasználók szokásaira, ha a fotók alatt nem jelenik meg, hányan nyomtak szívecskét. Az egyelőre még kérdéses, hogy végül világszerte bevezetik-e a jövőben az újítást, egyelőre teljes gőzzel folyik a tesztelés.
(24.hu)