„mint a mi Becalink’….??????????????
A Székely Hírmondó terjesztését szeptember 1-jétől új csapat vette kézbe. Tudjuk, az utóbbi időben akadtak gondok a lapkézbesítés terén, remélhetőleg ezeket mielőbb orvosolni tudjuk, ezen dolgozunk. Addig is annak érdekében, hogy a jövőben zökkenőmentesen tudjuk eljuttatni postaládájába kedvenc napilapját, kérjük, legkésőbb az adott hónap utolsó napjáig rendelje meg a Székely Hírmondót a következő hónapra.
További jó hírrel is tudunk szolgálni: szeptember 12-től újra megnyitjuk sepsiszentgyörgyi ügyfélszolgálatunkat a Csíki u. 7. sz. alatt, ahol hétköznap 8 és 16 óra között állunk rendelkezésükre: apróhirdetést adhatnak fel, lapokat, folyóiratokat rendelhetnek meg, de minden téren igyekszünk a segítségükre lenni. A kézdivásárhelyi ügyfélszolgálat változatlanul a Függetlenség u. 1. sz. alatt működik ugyancsak 8 és 16 óra között.
Amennyiben a Székely Hírmondót többször is késve vagy netán egyáltalán nem kapja kézbe, kérjük, hívja bizalommal a 0728.048.136-os telefonszámot.
A Prima Press Kft. terjesztési osztálya nevében:
Balogh Kinga
Muskhoz Twitteren szegezték a kérdést, hogy ez lehetséges lesz-e, amire ő igennel válaszolt, de persze szokott ő akkora hülyeségeket beszélni a közösségi oldalain, hogy ezt még nem érdemes készpénznek venni.
If we implement neuralink – can we listen to music directly from our chips? Great feature. https://t.co/RwVLnS5JbL
— Austin Howard (@a_howard8) July 19, 2020
A Neuralinkről még mindig viszonylag keveset tudni, a legpontosabb információkat több mint egy évvel ezelőtt kaptuk, amikor bejelentették: Musk vállalata képes volt létrehozni olyan elektródákkal borított finom szálat, amelyet aztán egy robotsebész bele tud szőni az emberi agyba, a neuronok és szinapszisok mellé. A szálak ezután rögzítik, majd átadják a kapott információt egy N1 nevű apró érzékelőnek. A kutatások odáig jutottak: egy majom is tudott már számítógépet irányítani.
A Neuralink alapvetően egy ultraszéles sávszélességű agy-számítógép interfészeket akar létrehozni, vagyis azt akarja elérni, hogy csakis az agyunkkal irányíthassunk gépeket.
Érdekes, hogy a napokban Musk ugyanúgy Twitteren jelentette ki azt is, hogy a Neuralink képes lesz úgy stimulálni az agyat, hogy az serkentse az oxitocin, szerotonin és más hormonok felszabadulását, ha szükséges – ezzel gyakorlatilag mesterségesen idézhetne elő boldogságot, és akár a depressziót is gyógyíthatná.
Ebből persze valószínűleg megint gyököt kell vonni, és egyáltalán nem biztos, hogy a Neuralink akár már a kanyarban is van az ilyen technológiához, de egy biztos: augusztus végén már többet tudunk majd arról, mi az a nagy bejelentés, amire Musk és csapata készül.
(24.hu)
„mint a mi Becalink’….??????????????
Néha tök hülyének tünik a muki,de gazdag és sikeres így hallat magáról mint a mi Beecalink!😆😆😆