A mesterséges intelligencia korában is használjuk a józan eszünket
Ne becsüljük túl a mesterséges és ne becsüljük alá a természetes intelligenciát. A c...
A Székely Hírmondó terjesztését szeptember 1-jétől új csapat vette kézbe. Tudjuk, az utóbbi időben akadtak gondok a lapkézbesítés terén, remélhetőleg ezeket mielőbb orvosolni tudjuk, ezen dolgozunk. Addig is annak érdekében, hogy a jövőben zökkenőmentesen tudjuk eljuttatni postaládájába kedvenc napilapját, kérjük, legkésőbb az adott hónap utolsó napjáig rendelje meg a Székely Hírmondót a következő hónapra.
További jó hírrel is tudunk szolgálni: szeptember 12-től újra megnyitjuk sepsiszentgyörgyi ügyfélszolgálatunkat a Csíki u. 7. sz. alatt, ahol hétköznap 8 és 16 óra között állunk rendelkezésükre: apróhirdetést adhatnak fel, lapokat, folyóiratokat rendelhetnek meg, de minden téren igyekszünk a segítségükre lenni. A kézdivásárhelyi ügyfélszolgálat változatlanul a Függetlenség u. 1. sz. alatt működik ugyancsak 8 és 16 óra között.
Amennyiben a Székely Hírmondót többször is késve vagy netán egyáltalán nem kapja kézbe, kérjük, hívja bizalommal a 0728.048.136-os telefonszámot.
A Prima Press Kft. terjesztési osztálya nevében:
Balogh Kinga
Az élőlény egy szőnyegmintás piton, és a Monty nevet kapta, utalva a Monty Python brit humoristacsoportra. Monty kifejezetten fiatal, mintegy 3 hónapos volt, amikor felfedezték, testhossza csupán 40 centiméter volt. Az Ausztráliában, Indonéziában és Pápua Új-Guineán őshonos faj kifejlett példányai akár a 4 méteresre is megnőhetnek.
A szakértők a kígyón elvégzett elemzések után megállapították, hogy a különleges koponya nem két fej egybeolvadásával jött létre. Az Északi Területi Parkok és Vadvédelmi Szolgálat csapata szerint az állat harmadik szeme megfelelően működött.
Monty múlt héten pusztult el rendellenessége miatt. A szakérők úgy vélik, már az is csoda, hogy ilyen sokáig életben maradt.A szakértők arra jutottak, hogy a harmadik szem még embriókorban fejlődött ki, igen kicsi a valószínűsége, hogy környezeti tényezők miatt alakult ki. Az efféle elváltozás rendkívül ritka a kígyók körében.
(24.hu)